Hakkımızda

Mimarinin yaratıcılığı, mühendisliğin gerçekçiliği ile geleceğin inşası

2008 yılında, kariyerlerini insan için kalıcı değer yaratma üzerinde kuran iki inşaat mühendisi ve bir mimar arkadaşın ortak girişimiyle İstanbul’da kurulduk. Henüz ilk günden farklı disiplinlerin oluşturduğu sinerjiyi, mimari projelerde daha kaliteli, daha ekonomik ve daha hızlı çözümlere dönüştürmeyi başardık.

Daha Fazlası

Mimarlık ve mühendislik yeteneklerinin yanı sıra güçlü finansal yapı için azami özkaynak kullanımını ilke haline getirdik. Bu sayede en büyük global krizlerde dahi üstlendiğimiz projeleri sorunsuzca teslim etmeyi başardık. Kare+ Mimarlık adının güven hissettirmesini sağladık.  

Başarıyla hayata geçirdiğimiz her proje yeni projelerin kapısını araladı. Her geçen gün daha çok sayıda yaşam ve ofis alanı için aranan marka olduk. Kuruluşumuzun 10. yılında ilk uluslararası taahhüt sorumluluğunu Doğu Afrika’da tamamladık.

2008 yılında 3 kişiden oluşan ekibimiz bugün Levent’teki merkezimizde 30 dan fazla ofis çalışanı ve saha ekibiyle birlikte toplamda 200’den fazla kişi sayesinde birbirine güç veren 4 saygın şirkete dönüştü. 1 milyon metrekareden fazla mimari projeyi ve 300 bin metrekareden fazla inşaatı geride bıraktık.

Tasarım Yaklaşımı

Mimarlıktan mühendisliğe, iç mekân tasarımından mekatroniğe kadar tüm ana disiplinlerde uzmanlaşmış ekibimiz ile çevresel sorunlar ve kentsel bağlama duyarlı çalışıyoruz. Mimarlık ve inşaat kapsamındaki her süreci, diğer süreçlerle etkileşimini değerlendirerek tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her planlama ve uygulama hizmetini tek çatı altında sunuyoruz.  

 

Yapıları uçtan uca çözüm yaklaşımıyla uzmanlıkla ve dünya standardı dijital teknolojilerle tasarlıyor, projelendiriyor; yapımını ve anahtar teslim kullanıma hazır hale getirilmesini üstleniyoruz.  

 

Sürdürülebilir mimarinin gücüne inanıyor ve tüm faaliyetlerimizin odağına insanı koyuyoruz. Projenizden beklediğiniz işlev ile estetiğin yanı sıra çevre ve insan ile mekânın mükemmel uyumunu sağlamak için çalışıyoruz.

KARE+ Mimarlık

KARE+ Mimarlık, yapının gerçek hayatla buluşacağı her anı değerlendirerek çevresine duyarlı, kullanıcı odaklı, yere özgü ve ihtiyaçlardan beslenen mimari tasarım çözümleri geliştirir. 20 yılı aşkın deneyimli multidisipliner ekibi ve KARE+ grup şirketlerinden aldığı güç ile konut, ofis, endüstriyel tesis ve kentsel dönüşüm alanlarında tasarım ve danışmanlık hizmeti vermektedir. İnsan, işlev, estetik ve imkânın kusursuz uyumunun arayışı içinde mevcut değerlere saygılı, verimli ve uygulanabilir tasarımlara imza atar.

KARE+ İnşaat

KARE+ İnşaat, inşaat ve taahhüt ihtiyaçlarınız için gerekli tüm çözümleri 20 yılı aşkın aktif saha deneyimli uzmanları ile tek elden geliştirir ve teslim eder. Kavramsal tasarımdan yapı ruhsatına, statik projeden elektrik projesine dek her hizmeti, KARE+ grup şirketlerinden aldığı sinerjiyle bütüncül olarak sunar. Güçlü finansal altyapısı ve yüksek özkaynak kullanımıyla inşaat projenizi dış dünyadaki değişimlerden en az etkilenecek şekilde yürütür.    

KARE+ Mekatronik

KARE+ grubu üyesi Mekatronik, mekanik ve elektroniğin hızla yaygınlaştığı dünyada yapılarınızı yarına hazır hale getiren uzman mühendislik şirketidir. Mekatronik bölümü uygulamaya yani kullanıma yönelik tüm yapıları ilk aşamada projelendirerek işin başından tadilat ve prosedür aşamasını ortadan kaldırır. Yaşamsal ve endüstriyel altyapı ihtiyaçlarınızı uzun dönem projeksiyonlarla belirler; yapılarınızı elektrik, elektronik makine ve bilgisayar mühendisliğinin en güncel çözümleriyle uçtan uca donatır. Isıtma, soğutma, havalandırma gibi en temel işlevlerden imalat ve depolama gibi en karmaşık süreçlere dek ihtiyaç duyacağınız tüm elektro-mekanik tasarımı, planlama ve uygulama hizmetiyle birlikte tek elden sunar.

KARE+ Milimetrik

Kare+ grubunun iç mimari şirketi Milimetrik, ister konut ister ofis olsun tüm yapıların iç mekân tasarımlarını dünyanın tüm trendlerine hâkim iç mimar ekibiyle geliştirir ve anahtar teslim sunar. Kağıt üzerinde ilerleyen planların her anını son teknoloji dijital araçlarla görselleştirerek kullanıcıları ve yüklenicileri projenin parçası yapar. Kare+ grup şirketlerinin sunduğu geniş know-how desteği ile her ölçekte iç mekân tasarımını eksiksiz ve zamanında hayata geçirir. 

KARE+ Ekibi

Kare ekolün en büyük aktörleri, dahil oldukları her alanda işini en iyi yapan ekip arkadaşlarımız. Yakaladığımız pozitif enerji sayesinde uzun yıllardır birlikte bir takım olarak çalışıyor; tecrübelerine güvendiğimiz yeni isimlerle sürekli büyüme kaydediyoruz.
Mustafa Yılmaz
KURUCU ORTAK, İNŞAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ
Musa Baş
KURUCU ORTAK, MİMAR
Mehmet Tanrıkulu
KOORDİNATÖR, ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ
Mustafa Uzman
KOORDİNATÖR, MİMAR
Feray Bilgin
KOORDİNATÖR,
İÇ MİMAR
Fatma Betül Bayraktar
MİMAR
Özge Cihan
MİMAR
Okan Köstek
MİMARİ ÇİZİM TEKNİKERİ
Ümit İpek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Said Can Yılmaz
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Mehmet Atav
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Murat Tanrıkulu
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Onur Kuzu
MAKİNA MÜHENDİSİ
Onur Toma
ELEKTRİK MÜHENDİSİ
Ferhat Karlı
ELEKTRİK TEKNİKERİ
Ali Can Konyalı
ŞEHİR PLANCISI
Tuğçe Gürbüz
İÇ MİMAR
Duru Adiyan
İÇ MİMAR
Eda Yükrük
İÇ MİMAR
Ekrem Coşkun
MUHASEBE
Derya Çırak Yılmaz
MUHASEBE
Sıdıka Soğancıoğlu
ASİSTAN
Nadide Koçer
OFİS SORUMLUSU
İlknur Çalışkan
OFİS SORUMLUSU
Melek Şare
OFİS SORUMLUSU
0

Yıl

0

Ekip Arkadaşı

0

Alt Marka

0

Metrekare Proje Alanı

GÜNCEL Proje SeçkİSİ

Devam Eden Projeler